TEACHERS
- Ágnes Malicsek Budapest XIII. Kerületi Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola, Macaristan
- Ali Binali Ali Kuşçu İlkokulu, Türkiye
- Alina Mihailescu Scoala Gimnaziala „Grigore Mihaescu”, Vladesti, Romanya
- Alina Raducu Scoala Gimnaziala Magura, Romanya
- Almerindo Oliveira Agrupamento de Escolas D. Maria II, Braga, Portekiz
- Ana Bakić ПУ'' Марија Мунћан'', Sırbistan
- Ana Berar Scoala Gimnaziala Bosanci, Romanya
- Ana Lúcia Mouta Agrupamento de Escolas n.º 3 de Rio Tinto, Gondomar, Portekiz
- Anida Toçi Vasil Kamami, Arnavutluk
- Anisoara Draghin Gradinita cu Program Prelungit Nr. 4, Caransebes, Romanya
- Anna Makaeva Zaporizhzhia Educational Complex "Zlagoda", Ukrayna
- Anwar Alhijouj Al-Tieba Secondary School for Girls, Ürdün
- Arantza Arregui CEIP Santa Catalina, İspanya
- Barbara Dadić Eđed Osnovna škola Laslovo, Hırvatistan
- Benone Siriu Dumitru Scoala Gimnaziala Nr. 1, Romanya
- Bozhidar Hariskov "Св.Паисий Хилендарски", Bulgaristan
- Carla Vicino ICS "Alberto Manzi" di Villalba Di Guidonia, İtalya
- Carmela Alvaro ICS Calenzano, İtalya
- Catherine Victoria Jaumotte E.F.A.W.B.E. La Croix-Scaille Gedinne, Belçika
- CHARIKLEIA MAMONA 2ο δημοτικό σχολείο Ακράτας, Yunanistan
- Christian Combaz Ecole Elémentaire Publique l'Amandier, Fransa
- Constantina PAUN Gradinita cu Program Prelungit ,,PUI DE LEI", Romanya
- DANIELA MARIANA IGNAT SCOALA GIMNAZIALA ,,LEONARDO DA VINCI", Romanya
- Diana Istrate Scoala Gimnaziala „Toma Cocisiu”, Blaj, Romanya
- DIMITRIS APOSTOLOU 2nd UPPER SECONDARY SCHOOL OF NEA IONIA- VOLOS, Yunanistan
- Dolunay Ünalır Hüseyin Güllüoğlu Ortaokulu, Türkiye
- Dorina Stefan ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 17 ,,ION MINULESCU", CONSTANȚA, Romanya
- Enver Rruka Trevat shqiptare, Arnavutluk
- ERIKA STANKEVIČIŪTĖ Kauno r. Babtų lopšelis-darželis, Litvanya
- ESKANDER FERCHICHI E.P amel 2 fouchana, Tunus
- Ewa Sokół Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy, Polonya
- Fatma YILDIRIM FELEK Süleyman Şah İlkokulu, Türkiye
- Fernando Lima Escola Secundária de Emídio Navarro (Viseu), Portekiz
- Foteini Tsirli 2o Νηπιαγωγείο Νέων Επιβατών, Yunanistan
- Fátima Ramos Agrupamento de Escolas n.º 3 de Rio Tinto, Gondomar, Portekiz
- Glykeria Gouvatsou 11th Lyceum Peristeriou, Yunanistan
- Hana Ben Kahia Ecole Préparatoire Habib Bougatfa, Tunus
- Igor Guțu IP Liceul Teoretic „B.P.-Hasdeu„, or. Drochia, Moldova Cumhuriyeti
- Ilaha Guliyeva E.Misirxanov adına 71 nomreli tam orta məktəb, Azerbaycan
- INA BIELIŪNIENĖ Obelių gimnazija, Litvanya
- Irakli Toçi Jeronim de Rada, Arnavutluk
- Jennifer Román de la Fuente CEIP LOPE DE VEGA, İspanya
- Jolanta Warzecha Przedszkole 192 "Wesoły Pędzelek" w Warszawie, Polonya
- Jūratė Valančauskienė Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Litvanya
- Karolina Guzik Samorządowe Przedszkole nr 177 w Krakowie, Polonya
- Katarzyna Górska Gminne Przedszkole w Nowinach, Polonya
- LACRIMIOARA SABAREANU Scoala George Calinescu Onesti, Romanya
- Liubov Hrynchyshyn Stankova Gymnasium, Ukrayna
- Lucia Zanini Direzione Didattica Statale di Vignola, İtalya
- Ludmila Guțu Liceul Teoretic Ion Creanga s. Popestii de Sus, Drochia, Moldova Cumhuriyeti
- M. Carmen Lázaro Esteve CEIP MAESTRO LÓPEZ SORIA, İspanya
- Mariana Salandiak Velykyi Liubin School, Ukrayna
- Marina Hussein Agrupamento de Escolas n.º 3 de Rio Tinto, Gondomar, Portekiz
- Marta Przybysz Przedszkole 192 "Wesoły Pędzelek" w Warszawie, Polonya
- María Teresa Calvo CEIP EMILIO CARMONA, İspanya
- Michela Trabacca ICS "G. Pascoli" di Matera, İtalya
- Mihaela Nicolescu Gradinita cu program prelungit nr. 3, Romanya
- Mihaela Tescoveanu Gradinita cu program prelungit nr. 3, Romanya
- Minna Kähkönen Kaisajoen koulu, Finlandiya
- Natasa Arambasic Predškolska ustanova „Naša radost”, Sırbistan
- Nicoleta Porojan Scoala gimnaziala Vulcana Pandele, Romanya
- Olga Budurin Liceul Teoretic „Stefanesti”, Floresti, Moldova Cumhuriyeti
- Paulo Macedo Escola Básica Integrada de Ribeira Grande, Portekiz
- Pınar Binali Erol İnanç Türkeş Ortaokulu, Türkiye
- Rajmonda Mollaymeri Shkolla e arsimit fillor"Demokracia", Arnavutluk
- Rubén Quirós Colegio Publico Berducedo, İspanya
- Ružica Živković OŠ ,,Stojan Živković Stole", Sırbistan
- Silvia Covaci Liceul Ortodox „Sf Nicolae”, Romanya
- Slave Ginkovski OU Dr Vladimir Polezinoski, Kuzey Makedonya
- Solvita Vencjuna Vangažu vidusskola, Letonya
- Syuzanna Hovsepyan Shorzha Secondary Scool, Ermenistan
- Tamara Pantea Liceul Teoretic „Grigore Moisil”, Timisoara, Romanya
- Tamar Gvichiani LEPL Mestia municipality village Khaishi public school , Gürcistan
- Tatia Mardaleishvili LTD school N1, Gürcistan
- Tode Nikolovski OOU"Metodi Mitevski Brico"-s.Lozovo, Kuzey Makedonya
- Vasile Claudia Gradinita "Alba ca Zapada si piticii", Romanya
- Viktorija Karmazaitė Vilniaus Lopšelis - darželis ,,Šnekutis", Litvanya
- Viktorija Varat- Radisavljević OŠ "Ljubica Radosavljević Nada", Sırbistan
- Yunus Erol İnanç Türkeş Ortaokulu, Türkiye